Nová sezóna se už blíží a proto již dnes vydáváme informace pro všechny nováčky a zájemce o členství v našem týmu Blue Wings Cheerleaders!

Od 7. září 2020 začínáme s náborem nových členů všech věkových kategorií. Hledáme všechny kluky i holky, co se nebojí zkusit si něco nového a učit se novým věcem. Pro nové členy máme speciální kategorii Diamonds, ve které se začíná s cheerleadingem úplně od základů, takže nemusíš mít žádný strach, vše tě u nás naučíme! Kategorie je určená pro všechny nováčky od 6 let až po dospělé sportovce.

Dny a časy tréninků kategorie Diamonds:

  • pondělí od 15.30 do 17.00 hodin
  • čtvrtek od 16.30 do 18.30 hodin

Oba tréninky budou probíhat na Sokole Skvrňany – Emingerova 1, Plzeň. Časy tréninků mohou projít ještě lehkou úpravou, případné změny budou včas oznámeny (nejdéle na začátku září).

Členský poplatek je 1800,- Kč za pololetí.

Přihláška: https://app.sportes.cz/bluewings/prihlaska/trenink/ (vyberte možnost Diamonds).

Před příchodem na svůj první trénink není nutné mít odeslanou přihlášku (tu nám stačí vyplnit až poté) ani nám dávat jakkoliv vědět, stačí prostě přijít na trénink v pohodlném sportovním oblečení a obuvi, pití s sebou. První trénink si totiž můžeš vyzkoušet úplně zdarma! Už se na tebe moc těšíme 🙂

Pro nové zájemce mezi malými dětmi otevíráme speciální novou kategorii Baby, která je určená pro děti od 4 do 7 let, více informací zde: http://bw-cheers.cz/nova-kategorie-pro-male-deti/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *