VI. ročník plesu lidského létání

Můžete se těšit na ples, který nemá obdoby. Čeká Vás osvědčená kapela k poslechu a tanci MIJA Band, bohatá tombola a show plná skvělých vzdušných vystoupení Blue Wings Cheerleaders, kteří se specializují na sportovní cheerleading, tj. na lidské výhozy, zvedačky, pyramidy, tanec a akrobacii.

Vystoupí všechny věkové kategorie s novými choreografiemi. Prožijte tento kulturní zážitek s Vaší rodinou či přáteli. Těšit se můžete také na bohatou tombolu, půlnoční překvapení, profesionálního fotografa a fotokoutek pro uchování vzpomínek z plesu. Přijďte Blue Wings podpořit Vaší účastí.

Letos máme ples obohacený tématikou Snow night

Kdy a kde

Ples se bude konat 27. ledna 2018 v sále Sokol Skvrňany (Emingerova 1).

Prodej lístků

Cena vstupenky: 200,- Kč

Prodej probíhá buď online na portále plzenskavstupenka.cz, u trenérů a zbývající vstupenky poté v kanceláři TJ Sokol, Emingerova 1 dne 19. ledna 2018 od 18:00. V případě, že kapacita nebude naplněna, bude probíhat prodej i na místě.

Sestřih z plesu najdete na našich facebookových stránkách:

 
Ples lidského létání

Pozdě, ale přece :)) přinášíme Vám video sestřih z plesu, který jsme měli v lednu. Byl to již třetí ročník. Chci moc poděkovat všem, co si udělali čas a dorazili se bavit s námi. Vytvořili jste nám neskutečnou atmosféru a musím říct, že pro mě byl letošní ročník nejlepší! Právě díky Vám! :) Do diářů si zapište 16. ledna 2016, kdy se opět uvidíme. Máme pro Vás připravenou spoustu novinek, profesionálního fotografa, opět fotokoutek, zcela nové zvedačky, výhozy a pyramidy, které jste ještě neviděli a další překvapení!

Posted by Blue Wings Cheerleaders (Roztleskávačky Plzeň) on 18. březen 2015

Událost na facebooku bude již brzy.

 

 

Galerie

Fotky z předchozích ročníků plesu: