V letošní sezóně jsme se zúčastnili již 6 soutěží a ta nejdůležitější, mistrovství České republiky, nás ještě čeká!

Ale jak se nám prozatím vedlo?

Na první soutěži sezóny, která se konala již v prosinci 2022 se group Empresses a double synchro tumbling zúčastnil klubové soutěže Basta cheer cup.

Group Empresses L4 si odvezl zlato a holky v double synchro tumbling L6 bronz.

 

Další soutěží byl Evolution Cheer Battle, kam už dorazil kompletně celý tým.

Group Empresses si z L4 odvezl 2. místo, team cheer mini L1 Princesses 3. místo, team cheer junior L2 Queens 2. místo, team cheer senior L3 Golden ladies 1. místo a team cheer senior L4 COED Royals 1. místo.

 

Následoval Prague Cheer Open, což je otevřená soutěž i pro zahraniční týmy. Setkali jsme se zde tedy i s konkurencí například ze Slovenska, Estonska nebo Rakouska. Ale i zde jsme cinkali a vezli domů drahé kovy!

Team cheer mini L1 Princesses 2. místo, team cheer junior L2 Queens 2. místo, team cheer senior L3 Golden ladies 1. místo a team cheer senior L4 COED Royals 1. místo.

 

Čtvrtá soutěž sezóny byla pořádána online formou a jednalo se o NJ Cheer Open. Zde se zúčastnil pouze group Empresses v L3 a vybojoval krásné 3. místo.

 

Na další soutěž vyrazil opět jen group Empresses a tentokrát to bylo do Pardubic na Pardubice Cheer Open. Bojovaly v levelu 4 a oprávněne si odvezly krásnou zlatou medaily!

 

Prozatím poslední soutěží, které jsme se účastnili, byl United Cheer Cup, kam vyrazil taktéž celý tým.

Group Empresses si v L3 odvezl nádherné 2. místo, team cheer mini L1 Princesses 8. místo, team cheer junior L2 Queens 2. místo, team cheer senior L3 Golden ladies 2. místo a team cheer senior L4 COED Royals 1. místo.

 

Nyní nás čeká už jen mistrovství České republiky a následně zasloužený odpočinek a letní soustředění.
Již nyní se nadcházejícího vrcholu soutěžní sezóny nemůžeme dočkat a doufáme, že i zde předvedeme skvělé sestavy jako doposud!

Sezóna to byla prozatím úspěšná, ale za vším stojí tvrdá práce našich sportovců a trenérů a také podpora rodičů, kamarádů a rozhodně v neposlední řadě i našeho, doufáme že hrdého, sponzora Autocentrum Jan Šmucler, který nás podporuje! A tímto chceme za vše také poděkovat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *