Nová sezóna je tady - přidej se k nám do týmu!

Sezóna 2017/2018 za měsíc odstartuje a ty můžeš být součástí! Pro nováčky tu máme novou kategorii Beginners. Více informací v sekci Přihláška.

Zahájena spolupráce s AC Šmucler

Máme nového partnera - Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o. (autorizovaný prodejce vozů SEAT, ŠKODA, Honda, VW užitkové), kterým děkujeme za zapůjčení vozidla Škoda Fabia. Těšíme se na spolupráci!

Videosestřih ze soutěže s faraóny!

Máme pro Vás nové video. Pojďme zavzpomínat na letošní Spirit Cheer Cup 2015, ze kterého jsme si odnesli spoustu trofejí a zážitků! Byl v tématu „Starověký Egypt". Video najdete v galerii.

Vánoční video 2015

Přejeme všem členům, rodičům, fanouškům a váženému sponzorovi SportsMed Consultation krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2016! Naše vánoční video naleznete v galerii. V lednu na viděnou na našem plese lidského létání - https://www.facebook.com/events/712831835519391/

Výsledky Spirit Cheer Cup 2015

První soutěž sezóny byla pro nás velmi úspěšná!
2. místo: Senior - Story Cheer Team,
2. místo: Junior - Doubles Hip Hop,
2. místo: Senior - Doubles Hip Hop,
3. místo: Peewee - Story Cheer Team,
3. místo: Junior - Team Coed,
4. místo: Senior - Group Stunt AllGirl,
5. místo: Junior - Team Hip Hop. Gratulujeme všem členům, jsme na ně náležitě pyšní!

Informace k nové sezóně a nábor nových členů

Veškeré informace o nové sezóně - časy a místa tréninků, věkové rozdělení kategorií, harmonogram a další najdete v sekci Přihláška.

Blue Wings si udělali výlet do JUMPPARKu

My jsme si včera užili den v trampolínovém parku JUMPPARK Praha a poté jsme vystoupili na Mega Cheer Show! A co vy? Chcete si užívat podobné akce s námi? Neváhejte a přidejte se k naší bandě, těšíme se na nové tváře! Video z JUMPPARKu najdete v galerii.

Naši nejmenší si užili soutěž v ZOO

Safari Cheer Cup, který se letos konal již podruhé v ZOO Dvůr Králové, jsme absolvovali především s těmi nejmenšími - s PeeWees kategorií. Děti si mimo soutěžení také prošli ZOO, vyfotili se se zvířátky a vyzkoušeli všechny prolejzačky. Už teď se těšíme na příští rok!

Jedeme na Mistrovství Evropy do Slovinska!

Letos využíváme nominaci z Mistrovství ČR a jedeme s Double Cheer Hip Hop Senior a Double Cheer Hip Hop Junior do Lublaně ve Slovinsku! Držte nám pěsti.

Tataráková session nejstarších členů

Nejstarší kategorie si včera užila skvělý večer, který se odstartoval na tatarákové session. Přejeme všem hezké velikonoce!