Blíží se 6. ples lidského létání!

Můžete se těšit na ples, který nemá obdoby. Čeká Vás osvědčená kapela k poslechu a tanci MIJA Band, bohatá tombola a show plná skvělých vzdušných vystoupení Blue Wings Cheerleaders, kteří se specializují na sportovní cheerleading, tj. na lidské výhozy, zvedačky, pyramidy, tanec a akrobacii.

Nová sezóna je tady - přidej se k nám do týmu!

Sezóna 2017/2018 za měsíc odstartuje a ty můžeš být součástí! Pro nováčky tu máme novou kategorii Beginners. Více informací v sekci Přihláška.

Zahájena spolupráce s AC Šmucler

Máme nového partnera - Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o. (autorizovaný prodejce vozů SEAT, ŠKODA, Honda, VW užitkové), kterým děkujeme za zapůjčení vozidla Škoda Fabia. Těšíme se na spolupráci!

Videosestřih ze soutěže s faraóny!

Máme pro Vás nové video. Pojďme zavzpomínat na letošní Spirit Cheer Cup 2015, ze kterého jsme si odnesli spoustu trofejí a zážitků! Byl v tématu „Starověký Egypt". Video najdete v galerii.

Vánoční video 2015

Přejeme všem členům, rodičům, fanouškům a váženému sponzorovi SportsMed Consultation krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2016! Naše vánoční video naleznete v galerii. V lednu na viděnou na našem plese lidského létání - https://www.facebook.com/events/712831835519391/

Výsledky Spirit Cheer Cup 2015

První soutěž sezóny byla pro nás velmi úspěšná!
2. místo: Senior - Story Cheer Team,
2. místo: Junior - Doubles Hip Hop,
2. místo: Senior - Doubles Hip Hop,
3. místo: Peewee - Story Cheer Team,
3. místo: Junior - Team Coed,
4. místo: Senior - Group Stunt AllGirl,
5. místo: Junior - Team Hip Hop. Gratulujeme všem členům, jsme na ně náležitě pyšní!

Informace k nové sezóně a nábor nových členů

Veškeré informace o nové sezóně - časy a místa tréninků, věkové rozdělení kategorií, harmonogram a další najdete v sekci Přihláška.

Blue Wings si udělali výlet do JUMPPARKu

My jsme si včera užili den v trampolínovém parku JUMPPARK Praha a poté jsme vystoupili na Mega Cheer Show! A co vy? Chcete si užívat podobné akce s námi? Neváhejte a přidejte se k naší bandě, těšíme se na nové tváře! Video z JUMPPARKu najdete v galerii.

Naši nejmenší si užili soutěž v ZOO

Safari Cheer Cup, který se letos konal již podruhé v ZOO Dvůr Králové, jsme absolvovali především s těmi nejmenšími - s PeeWees kategorií. Děti si mimo soutěžení také prošli ZOO, vyfotili se se zvířátky a vyzkoušeli všechny prolejzačky. Už teď se těšíme na příští rok!

Jedeme na Mistrovství Evropy do Slovinska!

Letos využíváme nominaci z Mistrovství ČR a jedeme s Double Cheer Hip Hop Senior a Double Cheer Hip Hop Junior do Lublaně ve Slovinsku! Držte nám pěsti.